2015/545
Peter Mandrup (f. København 1949, d. 2009)
Uden titel. Sign. på bagsiden Peter Mandrup 1992. Olie på lærred. 160×135.
Original stand.
Moderne kunst og design, 7. april 2020
Vurdering
Hammerslag