865/841
Günther Förg (f. Füssen 1952, d. Freiburg 2013)
Skulptur af patineret bronze, 1994. Usign. H. 31.
Proveniens: Galerie Mikael Andersen, København.
Moderne malerier & skulpturer, 7. juni 2016
Vurdering
Hammerslag