877/792
Kaspar Bonnén (f. København 1968)
Uden titel, 2003/04. Sign. med årstal på bagsiden. Olie på lærred. 200×200. Uindrammet.
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018
Vurdering
Hammerslag