2148/​146

Et par køkkenstole af bejdset elm og bøg. England. 19. årh. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker. Løs i samlingerne.

Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

320 DKK

320 DKK
(Autobud) 300 DKK
290 DKK
(Autobud) 280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK