2421/280
To serveringsbakker af mahogni indlagt med intarsia, rigt dekoreret med sommerfugle og sommerfuglevinger. 20. årh.s begyndelse. L. 42–52. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. maj 2024
Vurdering
Hammerslag