2034/241
Samling effekter af forsølvet metal, bestående af vase, kaviarskål samt plat de menage af forsølvet metal. 19.-20. årh. H. 16–33 cm. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afslag på den ene flakon.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag