Gabriella Moore (b. Gothenburg, Sweden 1950)
“The Queen Daisy (2)” og “The Queen Daisy (3)”, 2010. Begge sign. Moore. Olie på lærred. 100×100. (2)
Det fulde beløb fra auktionen går ubeskåret til kampagnen http://www.breastfriends.dk[Breast Friends], og Bruun Rasmussen Kunstauktioner beregner ikke salær i forbindelse med salget.
Læs mere om auktionen http://www.bruun-rasmussen.dk/vfs/news/110303.html[her]
Bemærk at priserne ikke er vurderinger, men galleripriser.
Breast Friends, 10 March 2011
42 bids
When | Bidder | Bid |
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||
(Auto bid) | ||