1311/50
Orientalsk tæppe i klassisk Keshan design. Medaljon på rustrød bund. Pakistan. God fast kvalitet. 20. årh.s slutning. 435×300.
Dette emne handles i fuldmoms
Ene ende med slidte frynser.
Ældre malerier og møbler, 11. marts 2013
Vurdering
Hammerslag
10 bud