12118/207
Thor Lindeneg (f. København 1941)
Surrealistisk komposition med hest. Sign. Thor Lindeneg, nr. 239 /250. Litografi i farver. Bladmål 62×46. Uindrammet.
Intet at bemærke. Friskt og ubrugt eksemplar.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag