2435/​614

Ubekendt møbeldesign

Sammenklappelig dækstol med stel af bøg, sæde og ryg med fransk flet. L. 140.

Erhvervet hos Thorsen Møbler.

Stand

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?