2441/​9001

Et par franske vinkølere af forgyldt bronze, hver med to vædderhoveder, ovale medaljoner og guirlander. Louis XVI form, 19. årh. H. 29. B. 23. D. 16. (2)

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

I Lyngby
Vur­dering

10.000–15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1092330 7.500 DKK
873991 7.000 DKK