2441/9001
Et par franske vinkølere af forgyldt bronze, hver med to vædderhoveder, ovale medaljoner og guirlander. Louis XVI form, 19. årh. H. 29. B. 23. D. 16. (2)
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Vurdering
1092330 | ||
873991 |