12141/​104

Sæt på 12 rammer af “Fugleøjetræ” med smal sort kant på begge sider. 20. årh. Med glas. Mål hhv. 1 stk. 23×31, 1 stk. 25×31, 1 stk 26×31, 7 stk. 26×36, samt 2 stk. 43×36 cm. (12)

Sælger oplyser

Mindre aldersslitage.

Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

1.300 DKK

12 bud

(Autobud) 1.300 DKK
1.250 DKK
(Autobud) 1.200 DKK
1.150 DKK
(Autobud) 1.100 DKK
1.050 DKK
(Autobud) 1.000 DKK
950 DKK
(Autobud) 900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK