12141/104
Sæt på 12 rammer af “Fugleøjetræ” med smal sort kant på begge sider. 20. årh. Med glas. Mål hhv. 1 stk. 23×31, 1 stk. 25×31, 1 stk 26×31, 7 stk. 26×36, samt 2 stk. 43×36 cm. (12)
Mindre aldersslitage.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud