2023/255
Seks tupilakker af udskåret rentak. Usignerede. 20. årh. L. 8–21. (6)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud