John Kørner (f. Aarhus 1967)
“Nikita”, 2010. Sign. John Kørner, 42/60. Litografi i farver på Arches-papir. Udgivet og trykt hos Edition Copenhagen. Bladstørrelse 118×78. I ramme designet af kunstneren. 135,5×95.
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017