12203/200
Hans Eriksen (f. 1864, d. 1933)
Udsigt over byen. Sign. monogram. Olie på lærred. Lysmål 40,5×54,5. Rammemål 50×63. Indrammet.
Sælger oplyser: Bør renses Et par afskrab - se foto - ingen trykskader
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag