2427/266
Franz Liborius Schmitz, tilskrevet (f. Bonn 1762, d. Hids Herred 1827)
Silhouetklip forestillende medlemmer af den adelige slægt Krabbe. 19. årh.s begyndelse. 29×36 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Revne i papir. Undersøgt med montering, uden garanti for skjulte fejl.
Fra
i
Vurdering
822142 | ||
4468 |