2124/7610
Anders Morgenthaler (f. 1972)
Uden titel 1 & 2. Begge sign. Morgenthaler hhv, 26/100 og 86/100. To litografier i farver på Velin d'Arches. Bladstørrelse hver 34×25. Uindrammede. (2)
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag