2438/752
Ubekendt design
Jugend bordlampe af patineret metal med skærm og stamme af glas. Ca. 1900. H. 47.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Let skævhed. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Fra
i
Vurdering
883295 |