2119/86
Et par havevaser af patineret støbejern, prydet med ornamentik. 20. årh. H. 42. Diam. 60. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud