12004/13
Skrivetøj af fajance, kommodeformet, dekoreret i farver. Tyskland 18./19. årh. H. 7. L. 15. B. 10.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Flere afslang. Indsatser mangler.
Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
27 bud