2108/1011
Standerlampe af sortlakeret metal, skærm af plisseret akryl. Justérbar skærm. Model 368. Udført hos Le Klint. H. 147.
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Skærm med enkelte buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud