2425/​5

Fransk bureau plat af mahogni i François Linke stil, plade med brung læder, beslag af patineret bronze. 19. årh.s slutning. H. 76. L. 130. D. 76.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

20.000 DKK

Hammerslag