2425/5
Fransk bureau plat af mahogni i François Linke stil, plade med brung læder, beslag af patineret bronze. 19. årh.s slutning. H. 76. L. 130. D. 76.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. juni 2024
Vurdering
Hammerslag