11948/83
Senempire sekretær af mahogni, front med skuffer og nedklappelig skriveplade, bag hvilken dør og små skuffer. 19. årh. H. 165. B. 104. D. 54.
Ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 28. november 2019
Vurdering
Hammerslag