11948/​83

Senempire sekretær af mahogni, front med skuffer og nedklappelig skriveplade, bag hvilken dør og små skuffer. 19. årh. H. 165. B. 104. D. 54.

Ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 28. november 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag