1949/661
Lars Bo (f. Kolding 1924, d. Paris 1999)
To kompositioner. Sign. Lars Bo, 1950/1950 og 45/100. Ætsning og litografi i faver. Lysmål 54×68 og 37×71. (2)
Fugtpletter.
Moderne kunst og design, 3. december 2019
Vurdering
Hammerslag
12 bud