905/17
Janus la Cour (f. Ringkøbing 1837, d. Odder 1909)
Fra Villa d'Este. En sommerdag. Sign. J. la Cour Villa d'Este 24.6.98. Olie på lærred. 44×45.
Malerier og tegninger, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag