1948/332
Et par franske kirkestager af forgyldt metal, hver til fem lys, prydede med druer, kornaks m.m. 19/20. årh. H. 60 cm. (2)
Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019
Vurdering
Hammerslag