2413/9136
Stort dampskibskuffert, sort læder og messing beslag, indvendigt med bøjlestang og skuffer. 20. årh.s begyndelse. H. 65. B. 110. D. 60.
Ridser og mærker. Brugsslitage. ingen nøgle.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag