2413/​9136

Stort dampskibskuffert, sort læder og messing beslag, indvendigt med bøjlestang og skuffer. 20. årh.s begyndelse. H. 65. B. 110. D. 60.

Ridser og mærker. Brugsslitage. ingen nøgle.

Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag