12140/206
Agnete Jensen (f. Ringkøbing 1913, d. 1996)
Landskabsparti. Sign. AJ. Olie på lærred. 87×66. Uindrammet.
Ganske få krakeleringer/afskalninger.
Kunst, antikviteter & design, 7. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag