12140/​206

Agnete Jensen (f. Ringkøbing 1913, d. 1996)

Landskabsparti. Sign. AJ. Olie på lærred. 87×66. Uindrammet.

Ganske få krakeleringer/afskalninger.

Kunst, antikviteter & design, 7. oktober 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

300 DKK

300 DKK