2024/624
Pia Schutzmann (f. Bergamo, Italien 1940)
Komposition. Sign. på bagsiden Pia Schutzmann 1990. Mixed media og olie på lærred. 81×101.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud