2027/773
Dansk design
Standerlampe af ravfarvet glas, monteret med skærm beklædt med lyst stof. Antagelig udført hos Holmegaard. H. inkl. skærm 161.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
27 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||