12031/28
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Plakat. Usign. Litografisk tryk i farver. Bladstørrelse 84,5×59,5. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag