1927/1561
Et par “Black Forest” vægkonsoller udskåret med hovedmonterede stenbuk og gemse. Ca. 1900. H. ca. 18 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 4. juli 2019
Vurdering
Hammerslag