2118/658
J.V. Martin (f. 1930, d. Randers 1993)
“Festlig ankomst”, 1975. Sign. J.V. Martin, samt på bagsiden. Olie på lærred. 60×87.
Original stand.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag