2109/17
Dragkiste af gråmalet træ, front med fire skuffer. 18. årh. H. 109. B. 114. D. 55.
Nøgle medfølger. Ridser og mærker. Senere beslag. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag