12118/10
Preben Hornung (f. Valby 1919, d. Frederiksberg 1989)
Figurlig komposition med kvinder. Sign. Hornung nr. 325/350. Litografi i rødt. Bladmål 21×30. Uindrammet.
Intet at bemærke. friskt og ubrugt eksemplar.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag