12131/33
Axel P. Jensen (f. Kerteminde 1885, d. Virum 1972)
Kvinde med krukke. Sign. Axel PJ. Olie på lærred. Rammemål 142×72.
Krakeleringer samt afskalninger/ridse vandret midt for.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud