12022/207
Et par lamper af messing i form af korintisk søjle. 20. årh. H. inkl. fatning 62 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag