2437/791
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
To kompositioner. Begge sign. Lars Nørgård 88, 105/125 og 5/10 HC. Litografi i farver. Bladstørrelse 75×56. Uindrammet. (2)
Moderne kunst og design, 10. september 2024
Vurdering
Hammerslag