2139/850
Murano
Tre-armet lysekrone af rosafarvet glas. Udført på Murano. Mærket Oben, Germany. H. 98. Diam. 53
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Malingstænk. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag