2109/652
Gábor Attalai (f. Budapest 1934, d. sst. 2011)
25 kompositioner fra serien Red-y-made. Alle sign. Attalai 77, 24/25. Bladstørrelse 17×20. Uindrammet. (25)
Proveniens: Boet efter Hugo Arne Buch.
Original stand.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
31 bud