2144/562
Oluf Høst (f. Svaneke 1884, d. Gudhjem 1966)
To skitser. Sign. OH. Kuglepen og akvarel på papir. Bladstørrelse 10×16 og 21×14. Uindrammet. (2)
Moderne kunst og design, 2. november 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud