1921/​24

Fransk disk af profileret, sortmalet træ, front, sider og top af kraftigt glas. 20. årh. H. 91. L. 150. B 54.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Glasplade med mindre afslag.

Ældre malerier og møbler, 20. maj 2019

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag