2441/9008
Et par franske rokokoform kandelabre af forgyldt bronze med figurer og pousserede blomster af porcelæn. Hver til to lys. 19. årh. H. 23 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Vurdering
1166946 | ||
1092330 | ||
829887 |