2441/9008
Et par franske rokokoform kandelabre af forgyldt bronze med figurer og pousserede blomster af porcelæn. Hver til to lys. 19. årh. H. 23 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
The classic interior sale, 7. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag
16 bud