2431/75
Fransk alterstage af forgyldt metal, grenformet prydet med støbte liljer; til syv lys. 19. årh. H. 42 cm L. 94 cm
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
175421 | ||
920094 | ||
911920 |