11948/145
Lena Smirnova (f. Yaroslavl 1955)
“Tennis forever”. Fra billedserien ”Skønhed kommer i alle størrelser”. Sign. EB 14. Olie på lærred. Lysmål 15×15. Rammemål 18,5×18,5. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 28. november 2019
Vurdering
Hammerslag