1639/574
Ernst Zeuthen (f. Kronoberg, Skåne 1880, d. Gentofte 1938)
Marine. Sign. Ernst Zeuthen 31. Olie på lærred. 80×65.
Mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design (udskudt), 30. september 2016
Vurdering
Hammerslag
14 bud